ZAPROSZENIE MARSZ DLA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – WARSZAWA

Warszawskie Środowiska Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski
oraz Ruch Patriotyczny Suwerenność Narodu Polskiego zapraszają na

MARSZ DLA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

WARSZAWA, 19 września (niedziela) 2010 r.

Rozpoczęcie Marszu o godz. 14.00 przed gmachem Sejmu RP przy ul. Wiejskiej

Zaproszenie do wzięcia udziału w Marszu dla Jezusa Chrystusa Króla Polski kierujemy do wszystkich Polaków, katolików i patriotów z całej Polski i z zagranicy, którzy gorąco pragną by przyszłość Polski upływała pod Jego panowaniem.

W tym trudnym dla Polski czasie zaufajmy Bogu, który pragnie nas ocalić.

Jedyną nadzieją na odmianę obecnej sytuacji naszej Ojczyzny i wyrwanie jej z rąk licznych wrogów, którzy ją bezustannie niszczą, jak również odnowienie życia moralnego i religijnego Narodu, jest dokonanie ogólnonarodowej Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski, według misji przekazanej Służebnicy Bożej Rozalii Celakównie (jej proces kanonizacyjny na szczeblu diecezjalnym zakończony został w Krakowie 17 kwietnia 2007 r.).

Przybądźcie na Marsz jak najliczniej, zachęćcie do udziału w nim swoich bliskich i znajomych. Osoby aktywne prosimy o zorganizowanie większych grup. Wszystkich uczestników Marszu prosimy o zaopatrzenie się w biało-czerwoną kokardkę, jako znak rozpoznawczy dla uczestników Marszu. Prosimy też o zabranie transparentów, flag, proporców, emblematów i innych znaków na świadectwo Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski wobec naszych Rodaków. Organizatorów grup prosimy o zrobienie tablicy z nazwą miejscowości z której dana grupa pochodzi.

Grupy zorganizowane prosimy zgłaszać telefonicznie w terminie od 1 do 18 września 2010 r. pod numery tel. kom. 603 112 951 begin_of_the_skype_highlighting 603 112 951 end_of_the_skype_highlighting oraz e-mail: marszwarszawa2010@tlen.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Stosownie do ilości zgłoszonych osób przygotujemy okolicznościowe śpiewniki z programem Marszu i niezbędnymi informacjami. Będą one do odebrania przez organizatorów grup przed rozpoczęciem Marszu w wyznaczonym i dobrze oznakowanym miejscu. Śpiewnik będzie również dostępny w wersji elektronicznej od dnia 1 września na stronie Internetowej http://www.intronizacja.pl Po przywiezieniu uczestników Marszu pod Sejm RP od strony ul. Matejki, kierowców autokarów prosimy o odjechanie na duży, ogólnodostępny parking dla autokarów na Pl. Teatralnym przy ul. Senatorskiej.

Orientacyjny Program Marszu

14.00 – powitanie uczestników Marszu przed gmachem Sejmu RP przy ul. Wiejskiej, krótkie przemówienia, sprawy organizacyjne; przemówienia w wyznaczonych miejscach postoju Marszu będą dotyczyły zagadnienia Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski i aktualnej sytuacji Polski.

14.45 – wyruszenie Marszu w kierunku Al. Ujazdowskich i dalej do Nowego Świata;

15.15 – pierwszy pół godzinny postój przed kościołem św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Przemówienia i pieśni;

15.45 – dalszy przemarsz, modlitwa i pieśni;

16.00 – drugi pół godzinny postój przy pomniku Prymasa Stefana Wyszyńskiego;

16.30 – dalszy przemarsz, modlitwa i pieśni;

16.10 – trzeci pół godzinny postój przed Pałacem Prezydenckim;

16.40 – dalszy przemarsz, modlitwa i pieśni;

16.55 – ostatni pół godzinny postój na Pl. Zamkowym przy kolumnie Zygmunta;

17.25 – dalszy przemarsz do katedry św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście;

18.00 – Msza Święta w intencji poddania władzy Chrystusa Króla całokształtu życia społecznego, gospodarczego i politycznego w Polsce oraz w intencjach wszystkich uczestników Marszu;

19.00 – przejście pod Zamek Królewski na Pl. Zamkowy i zakończenie Marszu.

W czasie Marszu będą rozdawane materiały dotyczące Intronizacji Jezusa Króla Polski. Organizatorzy Marszu nie dają nikomu zgody na rozdawanie ulotek, broszur czy kserokopii oraz sprzedawanie jakichkolwiek innych materiałów.

Sanitariaty dla uczestników Marszu (bezpłatne) na początku Marszu przy ul. Matejki (Toy-Toy) i na końcu Marszu w budynku schodów ruchomych przy Pl. Zamkowym. Płatna duża miejska toaleta znajduje się na rogu ul. Bednarskiej i Krakowskiego Przedmieścia.

Organizatorzy Marszu

mgr inż. Henryk Glinkowski zastępca prezesa Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego, tel. kom. 603 112 951 begin_of_the_skype_highlighting 603 112 951 end_of_the_skype_highlighting

mgr Teresa Drapińska przedstawicielka Warszawskich Środowisk Intronizacji Jezusa Króla Polski

Podane telefony będą aktywne od 1 do 25 września 2010 r.

Chwała i cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski!

——————————————————————————–
Zgłoszenia z Krakowa i okolic na wyjazd autokarowy: tel 720 027 640 begin_of_the_skype_highlighting 720 027 640 end_of_the_skype_highlighting

Zgłoszenia z okolic Żywca i Bielska Białej: tel. 33-863 15 53 begin_of_the_skype_highlighting 33-863 15 53 end_of_the_skype_highlighting, 889 370 447 begin_of_the_skype_highlighting 889 370 447 end_of_the_skype_highlighting

Zgłoszenia z okolic Kęt i Andrychowa, tel. 507 114 942 begin_of_the_skype_highlighting 507 114

Reklamy

Informacje o polonitas

Stowarzyszenie Fides et Ratio
Ten wpis został opublikowany w kategorii Intronizacja Chrystusa Króla Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s