Obrońców Krzyża już umieszczają w szpitalach psychiatrycznych

Protest ws. uwięzienia Pana Jana Kossakowskiego w szpitalu psychiatrycznym.
.circ, pt., 24/09/2010 – 01:00
Do Dyrektora Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Pana Andrzeja Mazura i zastępcy.

Do wiadomości; Minister Zdrowia, Pani Ewa Kopacz, Minister MSWiA Jerzy Miller, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Instytut Europejski, Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Panie Dyrektorze.
Panie i Panowie.

My, polscy internauci i blogerzy zrzeszeni na skrzynkach pocztowych w organizację zwaną „Legion” protestujemy przeciwko brutalnemu porwaniu przez policję, spod krzyża warszawskiego Pana Jana Kossakowskiego i przymusowym umieszczeniu go w szpitalu psychiatrycznym przy ul Nowowiejskiej.
Cytuję relację świadka;
„Gdy wyraził ochotę opuszczenia szpitala oznajmiono mu, że znajduje się tu przymusowo i nie może szpitala opuścić na podstawie art. 23 Ustawy o zdrowiu (zaraz będę sprawdzał). Przeczytano mu też pierwsze zdania z dokumentu podpisanego przez lekarza z karetki pogotowia. Było tam napisane: „Przychodzi pod Krzyż od 10 kwietnia. Rozdaje jakieś ulotki. Jest groźny dla otoczenia”.
Źródło.
http://wobroniekrzyza.wordpress.com

Żądamy natychmiastowego zaprzestania stosowania wobec nas metod totalitarnych, uwolnienia ofiary i publicznego przeproszenia.
W przeciwnym wypadku, zrobimy co w naszej mocy, by informować społeczeństwo o bezprawiu. Będziemy z całą stanowczością zwalczać totalitaryzm na forach internetowych i blogach, drukować i rozdawać ulotki, postawimy krzyże w każdym mieście, będziemy żądać przywrócenia teologii na wszystkich uniwersytetach i prymatu władzy duchowej nad świecką.
Polska była i będzie katolicka, czy to się komuś podoba, czy nie.

Dość mamy terroryzowania nas paranauką zwaną psychologią i psychiatrią, które to dziedziny nie mają żadnego oparcia w Prawdzie i nie odróżniają dobra od zła, a nazwa lekarz w przypadku tego rzemiosła jest niczym nie uzasadniona, przede wszystkim wynikami.
Po ostatnich wydarzeniach, bardziej pasuje tu słowo hycel.

To już trzecie ofiara krzyża, po Dariuszu Komorowskim i Janie Klusiku.
„W sobotę, w Opolu zmarł nagle na serce śp. Jan Klusik, uczestnik wszystkich prawie zebrań i spotkań OSPN. W nocy z 14/15 sierpnia 2010r. brał udział w modlitwie pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Zasłonił swoim ciałem kobietę przed atakiem zwyrodnialca. „Młody, wykształcony, z dużego miasta” kopnął go łamiąc żebra.”
http://www.blogmedia24.pl/node/37194

Jeśli produkujecie Polakom męczenników, dostaniecie swoją zapłatę.. Oddać życie za krzyż, to dla nas ciągle honor.

List ten zostanie umieszczony na stronach internetowych i blogach.

Podpis.

Adresy

dyrektor@szpitalnowowiejski.pl, dyrlecznictwa@szpitalnowowiejski.pl

DW;
kancelaria@mz.gov.pl, kancelaria-mz@mz.gov.pl, instytut@ie.lodz.pl, ipin@ipin.edu.pl,minister@mswia.gov.pl, waii@dzik.mswia.gov.pl,ptp@psych.uw.edu.pl

Reklamy

Informacje o polonitas

Stowarzyszenie Fides et Ratio
Ten wpis został opublikowany w kategorii Obrona Krzyża. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s